Spotkanie było podsumowaniem rocznej działalności klubu oraz planowaniem jego dalszej działalności. Kolorowy stół ze słodkościami, prezenty, tańce, zabawy i wspaniała rodzinna atmosfera dopełniły święto. Czas najmłodszym organizował sympatyk naszego klubu – aktor krakowskiego teatru lalek.

Klubowi, któremu patronuje św. Joanna Beretta Molla, gromadzi mamy aktywne, jak i nieaktywne zawodowo, cieszące się życiem rodzinnym wraz z gromadką dzieci oraz będące w stanie błogosławionym. Klubowiczki łączy pragnienie wspólnego działania, rozwoju, rozmów, wsparcia, a także umożliwienia swoim dzieciom integracji w grupie rówieśników, zabawy i nauki przez wspólne uczestnictwo w zajęciach. W zależności od potrzeby, podczas niektórych spotkań opiekę nad dziećmi sprawuje sympatyczna i wykwalifikowana niania.

W kolejnym roku działalności 2013/2014 będą kontynuowane stałe bloki tematyczne m.in.: "O wierze w rozmowach z dziećmi", "Eko mamy", "Twórczo i kolorowo", a także "Akcja wymianka". W ramach nowych zagadnień podjęte zostaną szerzej homeschoolingiem - edukacja w domu, formy zajęć dodatkowych dla dzieci (skauting itp.), muzykoterapia, arteterapia, choreoterapia, wizaż, stylizacja, itp. Planowane jest również poszerzenie tematów poruszanych w roku ubiegłym, tj.: chustowanie, naturalne metody rozpoznawania płodności. W maju odbędzie się spotkanie modlitewne - Rodzinny Dzień Skupienia.

Duchową opiekę nad naszym klubem sprawuje Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej Białostockiej.

Spotkania Chrześcijańskiego Klubu Mam odbywają się w Archidiecezjalnym Duszpasterstwie Rodzin przy ul. Kościelnej 2 w Białymstoku (na przeciw Księgarni św. Jerzego).

Mamy, zainteresowane udziałem w spotkaniach, proszone są o wcześniejszy kontakt mailow: chkmbialystok@gmail.com